Владика Володимир Ковбич: «Я бачу нашу Церкву і єпархію в Бразилії живою, надійною та енергійною»

Цими днями в Марійському відпустовому центрі Апаресіді триває щорічна пленарна зустріч Єпископської Конференції Бразилії, центральна тема якої – оновлення парафіяльного життя. Серед журналістів, які висвітлюють роботу цієї асамблеї, є Сільвоней Проць із бразильської секції радіо «Ватикан», який взяв інтерв’ю у владики Володимира (Ковбича), Єпарха української греко-католицької Куритибської єпархії святого Івана Хрестителя. Про це повідомляє радіо «Ватикан».

Відповідаючи на запитання, владика Володимир поділився своїми думками щодо головної теми засідань, сучасного стану єпархії та участі української греко-католицької молоді у Всесвітніх днях молоді, які відбуватимуться в липні в Ріо-де-Жанейро. На його думку, життя УГКЦ закордоном є живим і динамічним, але через асиміляцію Церква тут переживає труднощі, особливо в ділянці роботи з молоддю, яка не говорить і вже нічого не розуміє українською мовою. «Це є великим викликом для нас. Але, попри це, сприймаю нашу Церкву і єпархію в Бразилії живою, надійною, енергійною, яка живе нашими цінностями, обрядами та культурою», – прокоментував єпископ.

Крім того, єпископ повідомив, що у Світових днях молоді, що цього року пройде у у Ріо-де-Жанейро, візьмуть участь близько сотні молодих людей з України, а також греко-католики з Канади, США та Аргентини.

 

Департамент інформації УГКЦ

 

Опубліковано у Без категорії | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.