Владика Венедикт відвідав Східну колегію в Айхштетті

10-15 квітня 2013 року, в рамках робочої поїздки до Німеччини, владика Венедикт, Єпископ-помічник Львівський, здійснив візит до Східної колегії (Collegium Orientale), що в місті Айхштетт (Баварія). Під час візиту єпископ особисто поспілкувався із студентами та керівництвом Колегії, а також відвідав місцевого архиєрея Грегора-Марію Ганке.

Слід зазначити, що з 14 квітня студенти Східної колегії розпочали літній навчальний семестр 2013 року, тому владика Венедикт під час недільної Архиєрейської Літургії мав нагоду скріпити їх своїм духовним словом й молитовним прикладом та уділити їм архиєрейське благословення. Керівництво Східної колегії, зокрема ректор монс. Пауль Шмідт та віце-ректор о. д-р Олександр Петринко, висловило владиці Венедикту щиру подяку від імені всіх студентів за його духовну турботу та опіку.

Нагадаємо, що ця Колегія є екуменічною, тобто в ній навчаються студенти з різних Східних Церков. Окрім студентів із УГКЦ, які становлять більшість, тут є студенти з Мукачівської Греко-Католицької єпархії, а також Маронітської, Сиро-Маланкарської, Угорської Греко-Католицької, Словацької Греко-Католицької, Грузинської Православної, Української Православної (МП), Римо-Католицької Церков.

Прес-служба Львівської архиєпархії

Опубліковано у Без категорії | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.