Владика Венедикт – “… потрібно набиратися відваги жити Божим Словом”

сестра Боніфатія Дяків

Упродовж двох днів, 26-27 березня 2013 року, владика Венедикт (Алексійчук), Єпископ-помічник Львівський, провадив духовні роздуми та молився із сестрами служебницями у м. Надвірні за благословення Господнє для нової настоятельки Згромадження.

Владика очолив Божественну Літургію для учасниць Капітули в каплиці Реколекційно-відпочинкового дому блаженної Йосафати.

У своїй проповіді єпископ наголосив на важливості бути відкритими до Бога і довіряти Йому:«Перед нами сьогодні стоїть виклик: чи ми віримо в те, що каже Христос? Він дається нам безумовно, незважаючи на нашу зрілість, духовність, гідність, здатність це прийняти. Відповіддю людини є вірити та довіряти Христові». Проповідник закликав набиратися відваги жити Божим Словом.

Під час реколекцій владика Венедикт зазначив: «Часто не чуємо голосу Божого, який промовляє в мирі, тиші та радості, бо йдемо за пристрастями. Проте Бог завжди очікує і є терпеливим». Водночас архиєрей підкреслив, що світло віри дає людині можливість бачити Божу волю. «Кожна людина бажає бути щасливою, а бути щасливою – це бути з Богом», – резюмував він.

На завершення реколекцій владика заохотив брати за приклад Пресвяту Богородицю та бути чутливими до потреб Церкви і Згромадження.

Нагадаємо, що 23 березня 2013 року в реколекційному домі Згромадження сестер служебниць у м. Надвірні, що на Івано-Франківщині, розпочала свою роботу VII Провінційна капітула сестер служебниць в Україні на тему «Світло віри оживляє нас». Завданням Провінційної капітули, яка має найвищу законодавчу владу в згромадженні, є вибір провінційної настоятельки та провінційних дорадниць, обговорення важливих справ провінції, перегляд і видання директив провінції.

Як стало відомо, сестри-делегатки з усіх монаших спільнот провінції своєю настоятелькою обрали с. Боніфатію Дяків, яка дотепер у спільноті виконувала уряд дорадниці.

 

Прес-служба Львівської архиєпархії

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.