Владика УГКЦ Діонісій Ляхович бере участь у 64–й Генеральній асамблеї Єпископської Конференції Італії 22.05.2012

У своїй доповіді Владика Діонісій, Апостольський візитатор для українців греко-католиків в Італії та Іспанії, представив учасникам асамблеї релігійну, суспільно-політичну та економічну ситуації в Україні і висловив, зокрема, вдячність Італійській Церкві за допомогу в душпастирстві українських іммігрантів в Італії.

64-та Генеральна асамблея Єпископської Конференції Італії, що відкрилась 21 травня 2012 року в залі Синоду Єпископів у Ватикані,  почалася з ґрунтовного аналізу церковної і політичної ситуації в країні, яку представив президент Конференції кардинал Анджело Баняско. Після цього до учасників із привітаннями звернулися Апостольський нунцій в Італійській Республіці монс. Адріано Бернардіні та представники іноземних Католицьких Церков, серед яких і делегат від Глави УГКЦ та Синоду Єпископів УГКЦ – Владика Діонісій (Ляхович).

У подальших засіданнях учасники асамблеї розглянуть стратегії душпастирства в Італії. Серед основних тем, які вивчає Генеральна асамблея цього року, особлива увага звернута на роль дорослих у християнській спільноті та роль соціальної доктрини Церкви в душпастирстві. Передбачено також обговорення теми душпастирства мігрантів та діяльності фундації «Мігрантес».

У рамках 64-ї Генеральної асамблеї Єпископської Конференції Італії у четвер, 24 травня, прийнявши запрошення президента Італійської Єпископської Конференції, до зали, в якій проходить асамблея, прибуде Святіший Отець Венедикт XVI, як це він зазвичай робить щороку. Закінчиться асамблея в п’ятницю, 25 травня 2012 року.

Прес-служба УГКЦ в Італії

 

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.