Владика-номінант Василь Тучапець: Парафія повинна бути духовним центром

Для парафії важливою є духовна складова, вона повинна бути духовним центром. Щоб людина, яка приходила на парафію справді відчувала, що в храмі, серед громади присутній Живий Христос.

Про це в інтерв’ю для Департаменту інформації УГКЦ сказав владика-номінант Василь (Тучапець). Він нагадав, що стратегія нашої Церкви – «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом». «Це є дуже важливо, бо якщо в храмі буде щира молитва, священик буде живим відображенням Ісуса Христа, його слів, його вчинків, то люди будуть приходити», –  наголосив владика-номінант Василь.

На погляд владики-номінанта для того, щоб парафія була успішною, важливо бути відкритим на потреби парафіян. «І відповідати на ці потреби, не закриватися, не відвертатися, а просто бути відкритим і працювати», – додав священнослужитель.

Він запевнив, що буде цілком відкритим до вірних Харківського екзархату. «Гадаю, Господь посилатиме нам і священиків, які  з Божою допомогою, виявлятимуть духовні потреби людей і заспокоюватимуть їх», – сказав владика-номінант Василь.

Департамент інформації УГКЦ

 

Опубліковано у Без категорії | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.