Владика Йосиф Мілян УГКЦ взяв участь у зустрічі відповідальних за душпастирство мігрантів в країнах Європи

Владика Йосиф (Мілян), Голова Пасторально-міграційного відділу УГКЦ та о. Андрій Гах, секретар ПМВ взяли участь у черговій зустрічі відповідальних за душпастирство мігрантів у країнах Європи, що відбулася у м. Валетта на Мальті.

Захід був організований Відділом у справі Мігрантів Комісії Caritas in Vеritate, що при Раді Єпископських Конференцій Європи. У зустрічі взяли участь відповідальні за міграцію з 20-ти країн Європи.

«Кожна 7-а особа в світі є мігрантом», – такі статистичні дані навів Кардинал Антоніо Марія Вельо, президент Папської Ради в справі Душпастирства Мігрантів. Також на зустрічі виступили з доповідями о. Альфред Велла, Директор комісії Malta Emigrants” (Мальта), о. Джанкарло Перего, Генеральний директор “Fondazione Migrantes” (Італія), п. Чечілія Тайлор-Камара, Бюро мігрантів, Єпископська конференція Англії.

Головною темою зустрічі було «Душпастирство мігрантів та біженців: інтеграція і замкнення». У доповідях, крім статистичних даних міграційних хвиль в Європі, було зосереджено особливу увагу на переосмисленні душпастирського служіння, враховуючи сучасні виклики й труднощі. Особливо пригадувалися слова Папи Франциска, який наголошує на тому, що Церква не має кордонів і Слово Боже має однаково проголошуватися для всіх людей.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.