Владика Борис Ґудзяк звернувся до рідних і друзів силовиків

“Звертаюся до дружин, матерів, дітей, сусідів, друзів усіх силовиків. Підніміть зараз слухавку і зателефонуйте своїм чоловікам, батькам, синам, зятям, друзям і сусідам: скажіть їм, що кожен, хто дає наказ до насилля, і кожен, хто його виконує, буде за нього відповідати перед Богом, перед народом, перед історією.

Зробіть цю послугу тій людині, яка вам близька, і яка сьогодні є у формі. Відверніть її від того, що буде потім плямою на її душі, на її дітях, внуках, на цілому роді. Сьогодні ви маєте не лише шанс, а й великий обов’язок – кожен, хто знає когось у формі, має допомогти їм схаменутися. Увесь світ і Господь дивиться на Україну зараз.  Господь каже: горе тому, який проллє кров брата свого”, – президент УКУ, Єпарх Паризької єпархії святого Володимира (УГКЦ) Борис (Ґудзяк) звернувся до рідних та друзів силовиків в Україні 9 грудня в ефірі “Громадське ТВ”.

Він вважає, що історію киями і пролиттям крові не можна зробити: “Сьогодні Господь нас кличе до цілком іншого і треба себе переступити”.

За словами владики, кращої альтернативи за діалог сьогодні немає: “Цими днями світ прощається з Нельсоном Манделою. Ця людина 27 років чекала, 27 років була ув’язненою. Але саме через діалог, через витримку, любов і гумор Мандела змінив континент. Таким способом працював Махатма Ганді, і вплинув на мільярди. Мартін Лютер Кінг змінив Північну Америку. Шлях цих людей тяжкий, часом це два кроки вперед і один назад. Але ми маємо приклади тих, які змінювали історію ХХ ст. Тому я пишаюся українською молоддю, бо зараз вона змінює курс історії”.

Єпископ також закликав усіх українців і, зокрема, молодь не піддаватися страхові: “Не бійтеся, тільки вірте, і вона (Україна) воскресне. Будьте мужні. Наша дорога до обіцяної землі з неволі не проста. Ці дні змінюють ваше життя, і ви будете своїм внукам розповідати, як були на Майдані і як з піснею, молитвою боролися зі злом”, – додав президент УКУ.

 

Прес-служба УКУ

Опубліковано у Без категорії | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.