Владика Борис Ґудзяк провів реколекції для спільноти УКУ

12-13 квітня в Святоуспенській Унівській лаврі студійського уставу відбулися реколекції для спільноти Українського католицького університету. Реколектантом став ректор УКУ, єпископ Паризької єпархії УГКЦ, владика Борис (Ґудзяк).

Основною для реколекційної науки стали євангельська «Притча про блудного сина» і базовані на ній картина Рембранта та книга отця Генрі Ноуена «Повернення блудного сина».

«Притча про блудного сина є однією з тисячі жестів, підходів, спроб для одної дійсності, для одної цілі – передати і змалювати, ким є Бог у стосунку до людини. Це не є моральний закон чи «правила гри», а представлення дійсності – ким є Великий Бог», – зазначив владика Борис.

Ректор УКУ, який зараз все більше часу проводить в Парижі, поділився також своїми думками щодо єпископського служіння у Західній Європі: «Треба багато працювати, 85-90% наших парафіян – це представники нової хвилі міграції, які мають особливі потреби, багато з них без офіційних документів, і треба шукати нові підходи до служіння цим людям».

http://ucu.edu.ua/

Опубліковано у Без категорії | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.