Владика Борис Ґудзяк – до студентів УКУ: Ми зобов’язані відповідально вчитися, щоб змінювати країну зсередини

На Архиєрейській Божественній Літургії з нагоди початку нового навчального року, президент УКУ, владика Борис Ґудзяк нагадав присутнім, що навчання для студентів і викладачів — це, свого роду, паломництво, яке ми з гідністю і достойністю повинні перейти у цей складний і тривожний для нашої держави час.

“Минулорічного першого вересня ніхто не міг уявити тих подій, які ми пережили за минулий рік, – сказав владика. – Студенти УКУ були на передовій змін в Україні, сподіваюся, що ті цінності, які ми свідчимо вже 20 років  стали чуть зрозумілішими для нашого суспільства”.

У вітальному слові владика не оминув того факту, що зараз в Україні йде війна, декілька людей зі спільноти Університету пішли в армію. “Ми зобов’язані підтримувати людей, які жертвують усім, залишають сім’ї і йдуть на війну, також – ми зобов’язані відповідально вчитися, щоб змінювати країну зсередини”, – сказав Борис Ґудзяк. Президент УКУ нагадав студентам, що багато людей в Україні і світі покладає на них багато сподівань, адже так мало людей в сьогоднішньому світі, які здатні нести світло і мир у світ.

Ректор УКУ о. д-р Богдан Прах, у своєму вітальному слові подякував владиці Борису за його підтримку, за те що він завжди був разом з Університетом і його спільнотою, підтримував нас у всі важкі часи.

“У минулому навчальному році Університет реалізував надзвичайно складну, але дуже важливу для країни акцію “Зі Сходу на Захід”. Понад 1000 студентів зі Сходу та Півдня відвідати Львів і розвіяли усі сумніви стосовно нашого міста, – сказав ректор, – тож сподіваюся, що цього року ми зможемо збільшити кількість студентів, які хочуть ближче познайомитися з нашим Університетом і містом”.

“Я закликаю студентів бути дуже активними, не користуватися принципом “моя хата з краю”, якщо виношуєте якусь ідею — реалізовуйте її, якщо бачите ваду — виправте, пам’ятайте — цей Університет для вас. Дійте і не бійтеся відповідальності”, – наголосив ректор.

Отець Богдан Прах попросив усю спільноту УКУ, а особливо 284 нових студентів, які цьогоріч приєдналися до нас, відвідувати щоденну Божественну Літургію: “Щоб у спільній молитві, молячись один за одного, за незалежність нашої країни, ми пережили цей час випробувань”.

http://ucu.edu.ua/

Опубліковано у Без категорії | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.