Владика Богдан (Дзюрах): «Слід зняти рожеві окуляри, бо завтра може бути надто пізно…»

Приголомшливим є те, що певна країна нападає на свого сусіда без причини! Ми зобов’язані Божій благодаті і самоконтролю українських солдатів за те, що недавні провокації з боку російських військ ще не перетворилися на криваве протистояння. Усі критичні і незалежно мислячі люди розуміють, що Кремль ігнорує всі види міжнародних угод. Тому вторгнення російських військових частин на територію України становить реальну агресію проти незалежної держави і тим самим агресію проти стабільності всієї Європи.

Таку думку висловив владика Богдан (Дзюрах), Секретар Синоду Єпископів УГКЦ, в інтерв’ю для німецькомовного видання КNA.

Єпископ звернув увагу, що Церкви та релігійні організації України з самого початку мають дуже чітку і тверду позицію проти російської окупації. Зокрема, у спільній заяві лідери Церков ствердили, що “розміщення іноземних військових підрозділів в незалежній державі становить небезпеку не тільки для нашої країни, а й для миру на всьому європейському континенті”. Глави Церков вважають, що Росія повинна відповідати “перед Богом і перед людством за можливі наслідки конфлікту на території України”.

«Від усього серця дякую всім європейським громадянам, всім журналістам, політикам і всі братам та сестрам у Христі за солідарність із нами і за молитви», – подякував він. Владика Богдан переконаний, що західні політики повинні поглянути правді в обличчя і визнати істинну й реальну загрозу безпеки європейського континенту, спровоковану діями Росії на території України.

«Слід зняти рожеві окуляри, бо завтра може бути надто пізно. Потрібно використовувати всі можливості, щоб тримати такого агресора в узді. Зважаючи на все ще напружену ситуацію на Кримському півострові, ми сподіваємося, що загальні і скоординовані кроки міжнародної спільноти приведуть до мирного шляху виходу з кризи і збереження суверенітету та цілісності України», – додав єпископ.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.