Глава УГКЦ попросив світових церковних лідерів внести свій вклад для мирного врегулювання ситуації в Україні

Ми закликаємо вас бути солідарними із нами у цей важкий час, коли війська Російської Федерації, порушивши усі угоди, вторгнулися на суверенну територію України. У нашій країні немає мовної, національної та релігійної дискримінації. Наше глибоке і щире бажання полягає в створенні і постійному покращенні наших братерських і дружніх відносин з Росією.

Про це йдеться у листах-зверненнях, які надіслав Блаженніший Святослав (Шевчук), Глава УГКЦ, на ім’я релігійних лідерів Європи і світу.

Зокрема Глава Церкви надіслав листи до кардинала Петера Ердьо, Архиєпископа Будапешту, Голови Ради єпископських конференцій Європи, кардинала Рейнхарда Маркса, Архиєпископа Мюнхена і Фрейзинга, Преподобного Гі Ліагра, Генерального секретаря Конференції європейських Церков, усіх президентів єпископських конференцій Європи, Його Блаженства Джозефа Курца, Архиєпископ Луїсвіллі, Президента Американської єпископської конференції, Його Блаженства Пауло-Андре Дурочера, Архиєпископа Гатіно, Президента Канадської єпископської конференції, Преподобного Мартіна Юнге, Генерального секретаря Всесвітньої лютеранської федерації, Преосвященного Джастіна Уелбі, Архиєпископа Кентерберійського, Преподобного Олава Твейта, Генерального секретаря Всесвітньої ради Церков, Рональда Лаудера, Президента Всесвітнього єврейського конгресу.

На переконання Глави Церкви, знищення миру і стабільності в Україні може дестабілізувати систему глобальної безпеки у світі. «Ми розраховуємо на вашу небайдужість і ваш внесок, щоб не допустити проявів будь-якої агресії в нашій країні. Ми переконані, що Бог проявляє себе не в силі, а в правді. Бог благословить усіх нас!» – такими словами завершує свої листи Блаженніший Святослав до очільників Церков і релігійних організацій світу.

 

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.