Візит кардинала Курта Коха до Росії

Від 14 до 18 грудня 2013 року кардинал Курт Кох, Президент Папської Ради сприяння єдності християн, перебуває з візитом у Росії, який включає Санкт-Петербург та Москву.

Офіційний візит кардинала Коха розпочався в Санкт-Петербурзі у неділю 15 грудня відвідинами православного Феодоровського собору ікони Божої Матері, який був майже повністю зруйнований в радянські часи і лише недавно наново відбудований. Опівдні в католицькій базиліці святої Катерини Олександрійської Президент Папської Ради сприяння єдності християн очолив урочисту Святу Месу, перед якою разом з Високопреосвященнішим Павлом Пецці, архиєпископом-митрополитом римо-католицької архидієцезії Матері Божої в Москві, та Апостольським Нунцієм в Росії, архиєпископом Іваном Юрковічем, посвятив відреставровані центральні двері храму.

Кардинал Курт Кох переказав вірним спеціальний лист Папи Франциска, в якому Свяіший Отець привітав петербурзьких католиків з 250-річчям початку будівництва храму, яке відзначається цього року.

В другій половині дня кардинал Курт Кох відвідав Александро-Невську Лавру, яка цього року святкує 300-річчя свого заснування, зустрічаючись з єпископом Назарієм, ігуменом Лаври, вікарієм Санкт-Петербурзької архиєпархії.

У понеділок вранці, після Святої Меси для студентів санкт-петербурзької вищої духовної семінарії «Марія Цариця Апостолів», відбулась зустріч з католицьким духовенством Північно-західного регіону архидієцезії Матері Божої, під час якої кардинал Кох прочитав лекцію на тему ІІ Ватиканського Собору та екуменізму. Він також відвідав православну Духовну академію, де зустрінувся з викладачами та студентами й провів конференцію на тему католицько-православного діалогу. Потім він мав зустріч з єпископом Петергофським Амвросієм, ректором Санкт-петербурзьких духовних шкіл, вікарієм Санкт-Петербурзької єпархії.

У вівторок і в середу Президент Папської Ради сприяння єдності християн перебуватиме в Москві. Там він матиме ряд офіційних зустрічей, серед яких з Главою РПЦ Патріархом Кирилом та заступником міністра закордонних справ Росії, як також зустрічі з католицьким духовенством столиці та відправу Святої Меси в катедральному соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії в Москві.

Текст із сайту Радіо Ватикану

Опубліковано у Без категорії | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.