Глава УГКЦ очолив похоронні відправи Маркіяна Паславського, загиблого бійця батальйону «Донбас»

Новопереставлений Марко народився у Сполучених Штатах Америки. Здавалося б у найтихішому і найспокійнішому місці сьогодні. Куди багато із тих, хто бажає спасти свою шкіру, бажав би втекти і зберегти своє життя. Але не таким було прагнення серця нашого брата Марка. Він їде до України, стає одним із нас тут, на рідній землі, стає нашим співбратом у боротьбі за вільну, соборну і незалежну державу.

Такі слова сказав у своїй проповіді Блаженніший Святослав 26 серпня, під час поховання на Аскольдовій могилі захисника України Маркіяна Паславського.

Слід відзначити, що поруч із могилами давньоруського князя Аскольда, Героїв Крут та невідомого активіста Євромайдану знайшов вічний спочинок Маркіян Паславський. Пластун загинув 19 серпня в бою під Іловайськом на Донбасі.

Маркіян виріс у США у родині емігрантів, його батько теж воював за Україну і привив синові любов до України. У 1992 році Маркіян Паславський вирішив назавжди переїхати до України. Він брав активну участь у Помаранчевій революції, Євромайдані, де під час розстрілу на вулиці Інститутській дивом уцілів. Хоча мав у США офіцерське звання, в Україні пішов захищати Батьківщину рядовим.

«Господи Ісусе Христе Сину Божий прийми цю жертву слуги твого Марка, прийми його у Небесні обійми. Отче Небесний даруй йому той вінець, який він заслужив своїм життям і своєю смертю», – сказав на завершення Блаженніший Святослав.

Департамент інформації УГКЦ

відео https://www.youtube.com/watch?v=8wBSD_8D0Fk

Опубліковано у Без категорії | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.