“Відповідь католицьких ієрархів та ієрархів УГКЦ, зокрема на події в Україні, має пророчу складову”, – о. Луїс Окулік

У рамках Суспільних днів УГКЦ, які реалізовує Комісія УГКЦ Справедливість і Мир, 16-17 грудня 2013 року у Львові перебував о. Луїс Окулік, секретар Ради Конференції Єпископів Європи, фахівець Канонічного права та Соціальної доктрини Церкви.

16 грудня  у Львівській Духовній Семінарії Святого Духа за участю о. Луїса Окуліка відбулась відкрита зустріч на тему «Виховання до суспільно-політичного життя».

17 грудня о. Луїс Окулік  зустрівся з працівниками Патріаршої курії УГКЦ.  В інтерв?ю для Медіаресурсу УГКЦ він, зокрема, зазначив: «Події останніх днів в Україні і відповідь на них католицьких ієрархів та ієрархів УГКЦ, зокрема, має пророчу складову, яка здатна принести рясні плоди. Тут маю на увазі супроводити і надихати своїх вірних у конкретних ситуаціях життя, уприсутнювати живу віру і Бога, що є одним із елементів місії Церкви у світі і в окремому суспільстві зокрема. У цьому Україна є виразним знаком для усіх сьогодні».

Після цього було здійснено запис програми на радіо «Воскресіння», де священик висвітлив різноманітні теми суспільного та церковного життя, відповів на запитання щодо  діяльності Ради Конференції Єпископів Європи та ролі і участі в ній української сторони, місця УГКЦ в процесі екуменічного діалогу,  про свого співвітчизника Святішого Отця Франциска.

Опісля аргентинський священик прочитав відкриту лекцію в Українському католицькому університеті  на тему «Соціальна доктрина Церкви як засіб нової євангелізації». На лекції були присутні ректор о. Богдан Прах, координатор зустрічі та декан філософсько-богословського факультету УКУ о. д-н Роман Завійський, представники різних інституцій цього університету, а також студенти. Зустріч продовжилась тривалою дискусією на тему сучасного суспільно-політичного стану в Україні, його бачення, обговорення та пошуку християнської відповіді на існуючі виклики, пов?язані з цим. «Існують два ключові елементи, які повинні передувати практичним крокам стосовно суспільно-політичного процесу – це особиста «формація» і подальше «розрізнення» речей, фактів, подій у світлі християнських цінностей» – зазначив, зокрема, фахівець з Аргентини.

Інформаційна служба Комісії УГКЦ Справедливість і Мир

Опубліковано у Без категорії | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.