Відкриттям нового корпусу УКУ розпочав святкувати своє 50-ліття

«Сьогодні ми розпочинаємо святкування золотого ювілею Українського католицького університету і дякуємо, що це дітище Патріарха Йосифа Сліпого є благословенням для нашої Церкви», – так Глава УГКЦ Блаженніший Святослав (Шевчук) прокоментував урочистості з нагоди 50-ліття УКУ та відкриття інноваційного академічного корпусу.

Святкування розпочались урочистою ходою єпископів, священнослужителів, студентів,

Освячення наріжного каменя

працівників та гостей УКУ від Церкви Блаженних мучеників до університетського містечка. Тут відслужили Архиєрейську Божественну Літургію, яку очолив Патріарх Святослав (Шевчук).  Під час проповіді він зазначив: «УКУ – це великий дар Божий для УГКЦ. Він є знаком того, що тут є жива спільнота віруючих людей, які шукають не людської сили і слави, а правди та науки».

Також Великий Канцлер УКУ виголосив Декрет, яким,  на підставі Статуту Університету, іменував Преосвященного владику Бориса (Ґудзяка) Президентом Українського католицького університету зі всіма обов’язками та правами цього уряду. «Преосвящений владико Борисе, у Господа вимолюємо всіх потрібних Вам Божих ласк для належного виконання своїх обов’язків на славу Божу, для добра української науки», – підсумував Блаженніший.

Іншим декретом Великий Канцлер призначив ректором УКУ о. д-ра Богдана Праха, який до того був проректором із зовнішніх зв’язків: «Перед Вами величезний пласт роботи – будьте певні, що ми з Вами – і я як Канцлер, і владика Борис як Президент».

декретом Великий Декретом Великий Канцлер призначив ректором УКУ о. д-ра Богдана ПрахаСвоїм Декретом Великий  Канцлер призначив ректором УКУ о. д-ра Богдана Праха, а владику Бориса – Президентом Університету

 

Після Архиєрейської Літургії Блаженніший Святослав, єпископи та священослужителі освятили наріжний камінь під будівництво університетського храму святої Софії та новий академічний корпус.

Додамо, що інноваційний академічний корпус УКУ – це друга будівля з університетського комплексу. Минулого року почав працювати Колегіум ім. Патріарха Йосифа Сліпого. У новому будинку навчатимуться студенти-історики, учасники програм Інститут лідерства та управління, Львівської бізнес-школи та Школи біоетики.

Прес-служба УКУ

Опубліковано у Без категорії | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.