Відкриття Фабрики Святого Миколая у Львові

Фабрика Святого Миколая розпочне свою роботу 11 грудня 2013 року о 12:00 у приміщенні Львівського Палацу Мистецтв в рамках благочинної акції “Миколай про тебе не забуде”, що проводиться вже тринадцятий рік поспіль.


Впродовж тижня тут працюватимуть близько 700 помічників Св.Миколая. Старшокласники, студенти, молодь міста, попри залікову та екзаменаційну сесію, напружену ситуацію в Україні, безкорисливо присвятять свій час для того, щоб допомогти Святому Миколаю прийти безпосередньо до домівок дітей, до яких Чудотворцю самостійно складно знайти дорогу.
Робота на Фабриці дуже інтенсивна та розділена на такі відділи: прийом подарунків, видача адрес дітей, сортування, пакування, перевірка якості запакованих подарунків.
Організатори запрошують усіх людей доброї волі відвідати Фабрику Святого Миколая, долучитися до акції «Миколай про тебе не забуде» та допомогти Св. Миколаю принести радість, щастя та усмішки тим, хто цього справді потребує. На Фабриці прийматимуть іграшки, солодощі, канцелярські вироби, дитячі книжки. Подарунки просять приносити до 17 грудня на Фабрику Святого Миколая, яка працюватиме в приміщенні Львівського Палацу Мистецтв за адресою вул. Коперника,17 (з 10.00 до 19.00).

Додаткова інформація про акцію:
www.mykolaj.com.ua

Миколай про тебе не забуде — щорічна благочинна акція, започаткована у Львові в 2001 році молодіжною громадською організацією «Академія Української Молоді» з метою збору подарунків для дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей. Проводиться на всій території України напередодні дня святого Миколая. Метою акції є допомогти дітям та молоді відкрити в собі та проявити чутливість, самопосвяту, жертовність, безкорисливість. Акція “Миколай про тебе не забуде!” покликана вшанувати пам’ять великого благодійника святого Миколая та звернути увагу громадськості на важливість доброчинності. Завданням акції є зібрати та роздати подарунки (солодощі, книжки, фарби, олівці, зошити) для тих дітей, які могли б залишитися без батьківської уваги, а також створити особливу атмосферу свята.
У 2012 році вдалося рознести подарунки для 3000 дітей Львова, волонтерами акції стало понад 750 учнів старших класів та студентів львівських ВНЗ.
Учасником акції може стати кожен охочий у зручний для себе спосіб: волонтери – працюють на Фабриці святого Миколая, розносять подарунки дітям, спонсори – фірми та підприємства, які надають пожертви, партнерські організації та спільноти – організовують збір подарунків в навчальних закладах, релігійних громадах та ін., перевізники – волонтери та партнерські організації, які можуть надати транспортні послуги для перевезення волонтерів та подарунків, засоби масової інформації – надають інформаційну підтримку та висвітлюють перебіг різних етапів заходу.
Академія Української Молоді отримала нагороду на обласному конкурсі «Благодійна Львівщина – 2012″ у номінації “Благодійник: дитяча або молодіжна організація” за акцію “Миколай про Тебе не забуде!”

За додатковою інформацією звертайтесь:
Анастасія Гураль тел.: (097) 864 03 44
Христина Папроцька тел.: (097) 66 00 567
Ел.пошта: info@mykolaj.com.ua

Опубліковано у Без категорії | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.