До Унівської Святоуспенської лаври відбудеться проща за утвердження в чесноті тверезості українського народу

Проща «Дорогою зцілення» за утвердження в чесноті тверезості українського народу до Унівської Святоуспенської лаври відбудеться 10 травня 2014 р.

Вже третій рік поспіль Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я, в рамках якої діє Рух «За тверезість життя», збирає усіх небайдужих до подолання в Україні алкоголізму, наркоманії, залежності від азартних ігор на Всецерковну прощу «Дорогою зцілення» до Унівської Святоуспенської лаври. Проща присвячена молитві за утвердження нашого народу в чесноті тверезості.

Важливим є той факт, що в Унівській Святоуспенській лаврі спочивають останки митрополита Михайла Левицького, який ще у 1844 р. видав звернення до священиків з детальною інструкцією про те, як  засновувати товариства тверезості та вести книги тверезості.

Рух «За тверезість життя» почав відроджуватися у 2006 р., коли УГКЦ  стала організовувати по Західній Україні місії тверезості (виїзди у найвіддаленіші куточки для зустрічей із представниками виконавчої влади та активом села, проведення інтерактивних тренінгів для підлітків в навчальних закладах, відправлення Літургії в наміренні зцілення залежних від алкоголю, започаткування «Золотої книги тверезості», надання індивідуальних консультацій залежним та їх родинам).

Програма прощі:

1100 Літургія

1330 – Мале водосвяття і благословення свяченою водою;

– Перенесення ікони «Невичерпна Чаша» до храму;

– Панахида на місці поховання Вл. Михайла Левицького;

мируванння в храмі.

 

1500 – 1530 перерва на обід

 

1530 Спілкування в групах за потребою та зацікавленням:

1. залежні;

2. рідні та близькі залежних;

3. молодь.

 

1715 – Складення присяги та запис в Золоту книгу тверезості;

– Молебень до Пресвятої Богородиці перед іконою   «Невичерпна Чаша».

 

Благословення на дорогу

Завершення прощі

Опубліковано у Без категорії | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.