Верховна Рада України прийняла Постанову про відзначення 150-річчя з дня народження митрополита УГКЦ Андрея Шептицького

Верховна Рада постановила у 2015 році урочисто відзначити на державному рівні 150-річчя з дня народження митрополита Української Греко-Католицької Церкви Андрея Шептицького.

Зокрема, Кабінету Міністрів рекомендовано:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї постанови утворити організаційний комітет з підготовки і проведення заходів щодо відзначення 150 – річчя з дня народження митрополита Андрея Шептицького;

у двотижневий термін після утворення організаційного комітету розробити і затвердити план заходів щодо відзначення 150 – річчя з дня народження митрополита Андрея Шептицького, вирішити питання щодо його фінансового та матеріально-технічного забезпечення.

У плані заходів пропонується передбачити:

видання документальної спадщини митрополита Андрея Шептицького та її популяризацію;

проведення на базі вищих навчальних закладів наукових конференцій, круглих столів, присвячених життю та діяльності митрополита Андрея Шептицького;

здійснення заходів зі збереження та реставрації об’єктів, пов’язаних з діяльністю митрополита Андрея Шептицького, встановлення на них пам’ятних дошок.
Також постанова містить низку рекомендацій і пропозицій органам місцевого самоврядування, іншим структурам, щодо організації і проведення ювілейних заходів.

Відповідний проект постанови зареєстровано за №4233.

http://rada.gov.ua/

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.