Важливість сім’ї та релігійного виховання. Прем’єр-міністр Іспанії на аудієнції у Папи Франциска

Маріано Рахой Брей, прем’єр-міністр Іспанії, став першим представником політичного світу Європи, якого прийняв Папа Франциск. Аудієнція відбулась у понеділок 15 квітня 2013 року. Голова уряду Іспанії прибув з дружиною та сім’єю.

Як повідомив прес-центр Ватикану, відбувся обмін думками щодо нелегкої економічної ситуації у світі, наслідки якої відчуває Іспанія та інші європейські країни, що викликало серйозну кризу у сфері зайнятості та привело до важких ситуацій численних родин, зокрема молоді. У цьому контексті наголошено на вкладі численних католицьких харитативних асоціацій та організацій, особливо «Карітасу». Йшла мова також і про сучасну політично-інституційну ситуацію в Іспанії, наголошуючи на потребі діалогу в суспільстві, в якому братимуть участь усі його складові частини, та який буде ґрунтуватись на взаємопошані та визнанні таких невід’ємних цінностей, як справедливість, солідарність та прагнення до спільного добра. Крім того, підкреслено добрі двобічні стосунки між Святою Столицею та Іспанією в дусі угоди 1979 року, як також розглянуто актуальні питання, що стосуються життя католицької Церкви в Іспанії.

Під час розмови Святішого Отця з прем’єр-міністром Іспанії йшла мова також і про важливість сім’ї та релігійного виховання. Розмовляючи з Папою, Маріано Рахой пригадав свою зустріч з Венедиктом ХVІ, яка відбулась 2006 року в Мадриді з нагоди Всесвітнього дня сімей, коли його синові було тільки 2 роки.

Голова іспанського уряду мав зустріч також і з Державним Секретарем Ватикану кардиналом Тарчізіо Бертоне, якого супроводжував архиєпископ Домінік Мамберті, Секретар Державного Секретаріату, відповідальний за справи стосунків з державами.
Радіо “Ватикан”

Опубліковано у Без категорії | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.