Ватикан оприлюднив програму Апостольської подорожі Папи Франциска до Туреччини

«Прийнявши запрошення Президента Республіки, Його Святості Патріарха Вартоломея І та Президента Єпископської Конференції, Святіший Отець Франциск здійснить Апостольську подорож до Туреччини від 28 до 30 листопада 2014 р., відвідуючи Анкару та Стамбул», – повідомив у вівторок, 21 жовтня 2014 р., о. Федеріко Ломбарді, ТІ, Директор Ватиканського прес-центру. Одночасно з цим оприлюднено програму цього візиту.

Як звичайно, подорож розпочнеться з римського міжнародного аеропорту Фюмічіно, звідки у п’ятницю, 28 листопада, вранці, Папа відлетить до столиці Туреччини міста Анкари, куди прибуде після трьохгодинного перельоту. Згідно з прийнятим під час останніх поїздок Папи порядком, в аеропорту відбудеться лише зустріч, а церемонія привітання пройде у президентському палаці й буде поєднана із візитом ввічливості до Глави Держави та зустріччю з представниками влади. Але перед тим Святіший Отець здійснить протокольні заходи у Мавзолеї Ататюрка. У перший день візиту також передбачені зустрічі з Прем’єр-міністром та з Керівником відділу в справах релігій.

Вранці, 29 листопада, Святіший Отець відлетить до Стамбулу, де відвідає музей Собору Святої Софії та мечеть Султана Ахмета. У католицькому катедральному соборі Святого Духа Папа очолить Святу Месу, після чого візьму участь в екуменічній молитві в патріаршому храмі святого Юрія та матиме приватну зустріч з Патріархом Вартоломеєм І у його резиденції.

У неділю, 30 листопада, Святіший Отець відслужить приватно Святу Месу в каплиці Апостольської Делегатури, звідки від’їде до патріаршого осідку, де візьме участь в Святій Божественній Літургії з нагоди празника покровителя Константинопольського Патріархату святого апостола Андрія. Богослужіння завершиться спільним благословенням та підписанням спільної декларації. Опісля відбудеться офіційний обід, під час якого Папа виголосить промову. З патріаршого осідку Святіший Отець від’їде до міжнародного аеропорту Стамбулу, звідки відлетить до Риму.

Текст із сторінки Радіо Ватикану

Опубліковано у Без категорії | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.