В УГКЦ тривають місії тверезості

11 квітня в парафії Пресвятої Трійці у с. Терновиці, що на Львівщині, відбулися місії тверезості. Одразу зауважимо, що вже певний час у цій парафії люди не справляють поминок, як одну з нагод для вживання алкоголю, – повідомив д-н Тарас Гадомський.

Місії проводили представники руху «За тверезість життя» – о. Андрій Павлів та диякон Тарас Гадомський. За словами організаторів, «подвижники тверезості – це не ті, що пишуть на пляшках “Надмірне вживання алкоголю шкідливе для вашого здоров’я”, а ті, що невтомною, часто непомітною працею сіють зерна тверезості в народі. Це парафіяльні священики».

Розпочалося місійне торжество Божественною Літургією в намірі поширення чесноти тверезості серед українського народу.

Відтак місіонери відвідали місцеву школу, де для учнів 7-х та 9-х класів провели семінар «Алкоголь і правда про нього». Опісля відбулася зустріч із працівниками Терновицької сільської ради, яких запросили до співпраці в поширенні тверезості.

Не оминули місіонери й механізаторського підприємства, де провели просвітницьку роботу серед працівників.

Цього ж дня місіонери відвідали парафію Усікновення чесної голови Івана Хрестителя у с. Віжомлі, де відслужили Молебень до Матері Божої Невичерпної Чаші і виголосили місійну науку.

Департамент інформації УГКЦ

 

 

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.