В Римі відбуваються молитовні чування за мир і спокій в Україні

Українська Греко-Католицька Церква у Вічному Місті молиться  за мир та спокій і за мирне врегулювання ситуації в Україні, повідомив о. Марко Ярослав Семеген, пасторальний координатор для українців в Італії, для Радіо Ватикану.

Від 22 січня в українській парафії святих Сергія і Вакха кожного вечора від 20:00 до 22:00  проводяться спільні молитовні чування. Одночасно молитовні чування проходитимуть також і у римському співкатедральному соборі Святої Софії.

«Заохочуємо і просимо усіх щоденно молитися за мир в Україні! – читаємо у зверненні до українців Риму. – Брате і сестро, стань і ти миротворцем свого українського народу – «Блаженні миротворці, бо вони синами Божими назвуться» (Мт 5,9).

До безперервної молитви за Україну із закликом, по можливості, організувати молитовні групи у своїх храмах, а також організувати спільну молитв у вірних у визначені години безпосередньо з їхніх домівок та з місця праці звернувся до всіх українців, незалежно від їхнього світогляду та віросповідання, Владика Діонісій Ляхович, ЧСВВ, Апостольський Візитатор для українців греко-католиків в Італії та Іспанії, разом з Пасторальними координаторами в цих країнах.


Радіо Ватикану

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.