В Італії діятиме нова парафія УГКЦ

3 лютого в архиєпископському палаці Болоньї (Італія) кардинал Карло Каффарра підписав декрет заснування української греко-католицької парафії. Це вже п’ята українська парафії на території Італії.

Монсеньйор Андреа Канято, відповідальний за мігрантів в болонській архиєпархії, дякуючи кардиналові Кафаррі за утворення української парафії, зауважив: “В той час як ми змушені закривати деякі  італійські парафії через кризу покликань та демографічні фактори, мігранти подають нам приклад духовного життя. Від сьогодні українці вже більше не є гостями в нашій єпархії, але повноправними членами нашої церковної спільноти”.

Українську Греко-Католицьку Церкву представляв о. Марко Семеген, Пасторальний координатор для українців греко-католиків в Італії. Від імені владики Діонісія, Апостольського візитатора для українців греко-католиків Італії та Іспанії, він подякував кардиналу Каффаррі за цей великий знак пошани до української спільноти та висловив сподівання, що присутність спільноти візантійського обряду духовно збагатить болонську архиєпархію.

На знак вдячності парох місцевої парафії подарував архиєпископу омофор як символ овечки, котру Христос як пастир бере на свої рамена, а також єпископський жезл, який вживається у східному обряді.

Проголошення парафії у Божественній Літургії в близькому майбутньому звершить владика Діонісій.

Прес-служба товариства “Свята Софія”

Опубліковано у Без категорії | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.