Українські єпископи з Польщі зустрілися з Папою Франциском

Наприкінці січня у Ватикані розпочалася чергова серія візитів «Ad limina apostolorum». Пригадаємо, що кожних 5 років або коли випадає можливість католицькі єпископи з усього світу по черзі прибувають до Рима з візитом, що в перекладі з латинської мови означає «До апостольських порогів», щоб особисто зустрітися зі Святішим Отцем.

Цей візит включає також моління в римських базиліках, зустрічі у ватиканських конгрегаціях та інших відомствах, а також спільну зустріч єпископів із Папою, який дає їм відповідні напрямні вказівки на основі отриманих звітів.

Від 27 до 31 січня 2014 року з таким візитом у Ватикані перебували католицькі єпископи з Австрії, а від 1 до 8 лютого його здійснюють католицькі єпископи Польщі. У суботу, 1 лютого 2014 року, Святіший Отець прийняв першу групу, до якої входять ієрархи митрополій Гнєзна, Познані й Лодзі, а також Перемишльсько-Варшавської митрополії УГКЦ у Польщі. Ця митрополія об’єднує Перемишльсько-Варшавську архиєпархію, яку очолює архиєпископ Іван (Мартиняк), йому допомагає владика Євген (Попович), та Вроцлавсько-Гданську єпархію, яку очолює владика Володимир (Ющак).

На фото: Митрополит Іван (Мартиняк)

uk.radiovaticana.va

Опубліковано у Без категорії | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.