УГКЦ формує робочу групу для написання Катехизму для молоді

До липня буде сформована робоча група для написання Катехизму для молоді, – повідомив о. Ростислав Пендюк, голова Комісії УГКЦ у справах молоді.

Список групи буде представлено Синоду Єпископів та Блаженнішому Святославові, Главі УГКЦ. До неї належатимуть молоді особи – як із богословською освітою, так і без неї, котрі мають літературний талант, творче мислення, є лідерами молодіжного середовища.

На основі коментарів до фрагментів Катехизму УГКЦ і напрацювань тимчасової молодіжної групи на нещодавньому засіданні Комісії УГКЦ у справах молоді та авторів Катехизму УГКЦ «Христос – наша Пасха» було визначено пріоритети дальшої праці. Катехизм для молоді матиме чітку тематичну структуру, міститиме багато наочної інформації, представлятиме віру Церкви через розгляд життєвих ситуацій. У Катехизмі буде поставлено акцент на формуванні індивідуальності, зрілої особистості, духовно вільної та багатої людини, її зростанні та місці у різних спільнотах (сім’ї, серед друзів, на роботі тощо).

Результати праці робочої групи планується оприлюднювати на сайті “ДивенСвіт”.

Молодіжних лідерів, літераторів, духовних осіб і всіх охочих стати членом робочої групи просимо звератитися до 21 червня до Комісії у справах молоді УГКЦ за тел. 097 396 89 75. Про результати розгляду кандидатур буде повідомлено до 28 червня.

Прес-служба Комісії УГКЦ у справах молоді

 

Опубліковано у Без категорії | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.