У Заздрості зустрілись родини Небесної сотні та загиблих під час воєнних дій на Сході України

«Родинне коло» – спільнота родин Небесної сотні та загиблих під час воєнних дій на Сході України, знову зібралося в Меморіяльному комплексі Патріярха Йосифа Сліпого в Заздрості 24 січня 2015 року. Зустріч була ініційована та організована Українською асоціацією фахівців з подолання наслідків психотравмуючих ситуацій в Україні (Психологічна кризова служба) у співпраці з Комісією УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я. Як інтерпретував слова Томи Аквінського психолог Ігор Лубківський, психологія та релігія не суперечать одне одному; без віри не може бути психології, а священикам інколи не вистачає психологічного досвіду. Тому ми співпрацюємо одне з одним, ділимося досвідом.

Розпочалася зустріч Святою літургією та панахидою за загиблими, котру очолив о. Андрій Желізко, голова комісії душпастирства охорони здоров’я Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії, співслужив о. Василь Слібчук, відповідальний у Тернопільсько-Зборівській Архиєпархії за Рух «За тверезість життя». На «Родинному колі» був присутній о.Петро Бурак, капелан «Правого Сектора», котрий повернувся з зони воєнних дій у Пісках до Тернополя на короткий відпочинок.

Після богослужіння було знайомство, так зване перше коло, та працювали психотерапевтичні групи, котрі вели фахівці-психотерапевти з Психологічної кризової служби. На завершення програми присутні послухали концерт за участі кобзаря Василя Жданкіна, його доньки Анастасії та гурту “Великодні зернятка”. Василь Жданкін разом із трьома іншими кобзарями у 1989 році на «Червоній руті», попри небезпеку арешту і репресій, виконали гімн України.

Наступна зустріч «Родинного кола» передбачається у березні цього року, уже традиційно – в Заздрості.

Прес-служба Товариства «Свята Софія»

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.