У Заздрості зустрілись провідники спільнот руху “Віра і Світло”

У Музейно-меморіяльному комплексі Патріярха Йосифа Сліпого у Заздрості, що на Тернопільщині, 27-28 грудня зустрілися провідники чотирьох спільнот руху «Віра і Світло», які працюють у Тернополі. Це рух християнських спільнот, що об’єднує розумово неповносправних осіб, їхніх батьків та молодь-приятелів.

Тема зустрічі у патріяршому комплексі в Заздрості: «Господь мій пастир», де провідники роздумували над важливістю слідувати за покликом Пастиря у спільнотах «Віри і Світла», бути вірними служінню, до якого покликав їх Господь, довіряти Йому, вчитися у Нього. Під час зустрічі обговорювалася важливість провідництва, його труднощі та радощі. Також молоді лідери підвели підсумки року, що минає, складали плани життя спільноти на наступний рік.

Ця зустріч була особливою, оскільки на ній була присутня і ділилася своїм досвідом, Уляна Рой, відповідальна за всі спільноти «Віри і Світла» по цілій Україні, а їх працює понад 30.

Місце зустрічі було вибране не випадково, адже атмосфера в цій святині-музеї дає змогу забути про буденні справи і подумати над спільнотним життям, над завданнями, які ставить нам приналежність до Христової Церкви.

Дякуємо Богові за гарну можливість перебування у цьому місці, віримо, що все заплановане буде здійснене і принесе добрі плоди!

«Віра і Світло»,  м. Тернопіль

Опубліковано у Без категорії | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.