У Ватиканських музеях експонуватимуться твори мистецтва Закавказзя

Візит Президента Папської Ради в справах культури до Азербайджану

Твори мистецтва Закавказзя експонуватимуться у Ватиканських музеях. Саме організація виставки азербайджанського мистецтва у Ватикані стала мотивом офіційного візиту до Баку Президента Папської Ради в справах культури кардинала Джанфранко Равазі.

Делегацію Апостольської Столиці приймав, зокрема, Президент Азербайджану Ілхам Алієв, який вручив кардиналові Равазі одну з найважливіших державних нагород «Орден Дружби». Відбулася також зустріч з шейхом ходжею Аллахшукюром Пашазаде, Главою Управління Мусульман Кавказу, який, користаючи з нагоди першої своєї зустрічі з представником Апостольської Столиці після зміни понтифікату, склав привітання з нагоди обрання Папи Франциска, висловивши побажання щоб Святіший Отець відвідав Азербайджан. «Моє запрошення є офіційним, і без сумніву, його підтримає уряд», – передає слова шейха інформагентство «AsiaNews».

Ходжа Аллахшукюр Пашазаде також висловив бажання особисто познайомитися з Папою Франциском, відвідавши Ватикан, на що кардинал Равазі відповів запрошенням, наголошуючи на важливості такого візиту для розвитку двосторонніх взаємин між державами.

Фото: Зустріч кардинала Джанфранко Равазі з Президентом Ілхамом Алієвим.

Радіо Ватикану

Опубліковано у Без категорії | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.