У Ватикані триває Пленарна зустріч Папської Ради сприяння єдності християн

У контексті 50-річчя декрету Другого Ватиканського Собору про екуменізм «Unitatis redintegratio» від 18 до 21 листопада 2014 р. у Ватикані відбувається чергова Пленарна зустріч Папської Ради сприяння єдності християн. Роздумуючи над темою: «Ціль екуменізму: принципи, нагоди та виклики через п’ятдесят років після прийняття Unitatis redintegratio», члени та радники цього ватиканського шукають відповідь на те, як згаданий документ може надихнути екуменічні старання Католицької Церкви в зміненому екуменічному контексті.

Пленарна зустріч завершиться урочистою академією в Папському Григоріянському Університеті, приуроченою 50-річчю соборового документу про відновлення єдності християн, під час якої богослови різних Церков та церковних спільнот висловлять своє бачення цього декрету, співставляючи його з актуальними екуменічними викликами. А напередодні, тобто, 20 листопада, в папській базиліці святого Павла поза мурами відбудеться подячна екуменічна молитва. В роботі зустрічі, з доручення Блаженнішого Святослава Шевчука, який є членом цієї Папської Ради, бере участь о. Ігор Шабан, голова Комісії УГКЦ для сприяння єдності між християнами.

Варто зазначити, що того самого дня, 21 листопада 1964 року, Отці Собору затвердили не лише декрет про екуменізм «Unitatis redintegratio», але також Конституцію про Церкву «Lumen gentium» та декрет про Східні Католицькі Церкви «Orientalium ecclesiarum».

Текст із сторінки Радіо Ватикану

 

Опубліковано у Без категорії | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.