У Ватикані презентували робочий документ Синоду єпископів про нову євангелізацію

19 червня 2012 р., у прес-центрі Ватикану відбулась презентація «Instrumentum laboris», тобто робочого документу ХІІІ Загальної Звичайної Асамблеї Синоду Єпископів Католицької Церкви, яка під проводом Святішого Отця Венедикта ХVІ буде проведена у Ватикані від 7 до 28 жовтня цього року. На ній розглядатиметься тема: «Нова євангелізація для передавання християнської віри» повідомляє Радіо “Ватикан”.

Робочий документ, що латинською мовою має назву «Instrumentum laboris», є важливим етапом у приготуванні до згаданого Синоду. Він є результатом опрацювання відповідей на основні напрямні лінії та запитання, представлені підготовчим документом «Lineamenta», який у лютому минулого року був звернений до 13 Синодів єпископів Східних католицьких Церков, до 114 Єпископських конференцій Римо-Католицької Церкви, до 26 відомств Римської курії та Об’єднання вищих настоятелів чернечих чинів та згромаджень. Крім того, дали свій вклад також і інші церковні інституції та окремі вірні.

Під час Синоду представники єпископату усього світу в дусі молитви, діалогу та братнього взаємообміну, поглиблять питання нової євангелізації та передавання віри – два аспекти, які тісно пов’язані один із одним та взаємно доповнюються, адже метою нової євангелізації є передавання християнської віри, а це невідкладне завдання розгортається саме в сфері нової євангелізації.

Під час прес-конференції виступили Архиєпископ Микола Етерович, Генеральний Секретар Синоду Єпископів, та монсеньйор Фортунато Фрецца, заступник Секретаря.

Пригадаємо, що поняття «нової євангелізації» ввів Слуга Божий Папа Іван Павло ІІ під час своїх відвідин Польщі у 1979 році. Йдеться не про, так би мовити, «нове Євангеліє», чи про повторення минулого, чи переробку чогось невдалого. Нова євангелізація – це відповідь на потреби сучасної людини та народів, у нових культурних та суспільних умовах, це пошук нових шляхів, способів та висловів, щоб передати радість Доброї Новини, передати християнську віру та її цінності.

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.