У Ватикані представлено Рік віри

Програма проведення Року віри включає щоденне життя кожного віруючого з метою віднайти справжній місіонерський дух, необхідний для того, щоб впроваджувати в життя нову євангелізацію. На це у четвер, 21 червня 2012 р., під час прес-конференції у Ватиканському прес-центрі, звернув увагу архиєпископ Ріно Фізікелла, Президент Папської Ради для сприяння новій євангелізації. Зустріч з журналістами була присвячена представленню завдань, програми, гімну, емблеми та інтернет-сайту, проголошеного Святішим Отцем Року віри, відзначення якого розпочнеться 11 жовтня, повідомляє Радіо “Ватикан”

Архиєпископ Фізікелла зазначив, що у своєму Апостольському листі з нагоди проголошення Року віри Папа Венедикт XVI пригадав нам усім про «необхідність наново відкрити шлях віри, щоб з дедалі більшою очевидністю висвітлити радість та оновлений ентузіазм, спричинені зустріччю з Христом». Проголошений з нагоди 50-річчя Другого Ватиканського Собору та в 20-ту річницю виходу в світ Катехизму Католицької Церкви, цей рік, насамперед, має на меті «підтримати віру багатьох віруючих, які в щоденних труднощах не перестають відважно та з переконанням ввіряти своє життя Ісусові Христові».

Однак, проведення Року віри відбувається в ширшому контексті, позначеному кризою, яка також заторкує віру. «Криза віри є драматичним вираженням антропологічної кризи, що залишила людину собі самій», – зазначив Президент Папської Ради для сприяння новій євангелізації, додаючи: «Слід зуміти вийти поза духовну убогість, в якій перебувають наші численні сучасники, які вже більше не відчувають відсутність Бога у своєму житті, як спрагу, яку треба втамувати. Рік віри, отже, має на меті стати шляхом, який християнська громада пропонує багатьом людям, що живуть з тугою за Богом та бажанням знову Його зустріти».

Архиєпископ Фізікелла повідомив, що Конгрегація в справах Божественного Культу та дисципліни Святих Тайн затвердила спеціальні літургійні тексти для Святої Меси в наміренні нової євангелізації. «Це – промовистий знак, – додав він, – тому що в цьому Році віри віддається першість молитві, зокрема, Пресвятій Євхаристії – джерелу та вершині всього християнського життя».

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.