У Ватикані представлено нову книгу Папи Венедикта XVI «Дитинство Ісуса»

У вівторок, 20 листопада 2012 р., у Ватикані відбулося представлення книги Йозефа Ратцінґера – Папи Венедикта XVI «Дитинство Ісуса», яка є третьою книгою із серії «Ісус з Назарету».  Вона виходить у світ одночасно 9 мовами (італійською, бразилійською, хорватською, французькою, англійською, португальською, іспанською, польською та німецькою) у 50 країнах світу, а загальний тираж першого видання перевищує 1 мільйон примірників. Найближчим часом побачать світ ще 20 мовних версій праці, повідомляє Радіо “Ватикан”

«Чи є правдою все те, що записане в Євангеліях? Ким є Ісус? Звідки походить?» – на ці фундаментальні запитання намагається відповісти нова книга теперішнього Папи, обсягом 176 сторінок, яка складається з чотирьох розділів, епілогу та короткого вступу.

Перший розділ присвячений родоводам Спасителя, записаним в Євангеліях від Матея та Луки, які хоч і відрізняються, то, однак, сходяться в тому, що поміщають Ісуса в історію, а Його прихід окреслюють як «новий початок» історії світу.

Темою другого розділу є звіщення про народження Івана Христителя та Ісуса Христа. В контексті діалогу Марії з Назерету та архангела Гавриїла, Венедикт XVI пояснює, що Бог через жінку шукає «нового входу у світ». Адже створивши свободу, Бог, певною мірою, став залежним від людини, Його могутність пов’язана з непримушеним «так» людської особи.

Третій розділ аналізує вифлеємські події, історичний контекст народження Ісуса, як також окремі елементи розповіді про Різдво, які сповнені глибоким змістом.

Останній розділ присвячений трьом Мудрецям зі Сходу, які побачили зорю «Цяря юдейського» та прийшли Йому поклонитися. Ці загадкові постаті, описані, користуючись багатим спектром історично-лінгвістичної та наукової інформації, окреслені як приклад неспокою, шукання та внутрішніх очікувань людського духа.

В Епілозі – згадка про останню євангельську розповідь про дитинство Ісуса, тобто про те, як Євангеліє від Луки описує паломництво дванадцятилітнього Спасителя до єрусалимського храму.

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.