«У вас є всі підстави пишатися тим прогресом, якого ви досягли…» – представник Американської Єпископської Конференції до Синоду Єпископів УГКЦ

Під час відвідин єпархій і парафій УГКЦ я був свідком динамізму «живої» Української Греко-Католицької Церкви, про яке так часто каже її Глава і Отець Блаженніший Святослав, її відродження і воскресіння. Тому висловлюю вам пошану від єпископів США. Адже у вас є всі підстави пишатися тим прогресом, який ви зробили.

Про це сказав владика Блейз Супіч, Єпископ Спокейна (штат Вашингтон, США), член підкомітету «Допомога Церкві у Східній Європі» АЄК, представник Американської Єпископської Конференції, 8 вересня 2014 року до членів Синоду Єпископів УГКЦ у Брюховичах поблизу Львова.

Він також додав, що український народ, зокрема вірні та священики Католицької Церкви, були змушені йти шляхом страждань і мук, потерпаючи від жорстокої тиранії. Однак він запевнив, що Церква в Сполучених Штатах Америки вболіває за греко-католиків на цих теренах, особливо дбає про те, щоб УГКЦ ніколи більше не йшла тернистим шляхом. «Як це чудово, що навіть у час невизначеності і загрози, ви залишаєтеся спокійними і свідчите Євангеліє Ісуса Христа, який вчив нас любити тих, хто переслідує нас, і уповати на Боже Провидіння. Спасибі за це свідчення Христа, якого світ зараз так гостро потребує», – додав він.

Наприкінці свого вітального слова єпископ молитовно попросив Богородицю про захист і розвиток нового відродження УГКЦ.

Департамент інформації УГКЦ

 

Опубліковано у Без категорії | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.