У Тернополі молилися за жертв «Боїнга 777», збитого над Торезом

Панахиду за невинно вбитих пасажирів та членів екіпажу збитого над м. Торез (Донецька область) «Боїнга 777» Малайзійських авіаліній очолив Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василй (Семенюк) 24 липня в архикатедральному соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці.

«Ця подія сколихнула весь світ, – зазначив митрополит, звертаючись до вірних, які прийшли на молитву, – не один призадумався над змістом війни на Сході України, над злом, яке там існує, яке управляє тими терористами. Саме це зло і привело до непоправної, жахливої трагедії»

Архиєпископ висловив глибоку тривогу, що сьогодні гинуть кращі сини українського народу, і тому закликав: «Усі ми повинні принести жертву в цій боротьбі зі злом. Хтось особисто зі зброєю в руках… хтось відпустить свого сина, хтось матеріально, хтось молитвою».

«Я вірю, що ми переможемо, бо з нами Бог, з нами Матінка Божа. Я не вірю, що Господь не споглянув на ті тисячі людей, які йшли пішки до Зарваниці і молились: «Боже, дай мир Україні!»

Наприкінці архиєрей закликав присутніх продовжувати посилено молитися та постити за мир в Україні і збереження життя воїнів, які захищають нашу Батьківщину.

Нагадуємо, що 17 липня над Торезом терористи збили літак «Боїнг 777» Малайзійських авіаліній, що прямував з Амстердама до Куала-Лумпур. Внаслідок потрапляння ракети загинуло 298 людей.

Прес-служба Тернопільсько-Зборівської архиєпархії

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.