У Римі відбуватиметься Міжнародний з’їзд катехитів «Катехит – свідок віри»

25 вересня 2013 р. заплановане засідання Міжнародної Катехитичної Ради. Президент Папської Ради сприяння новій євангелізації архиєпископ Ріно Сальваторе Фізикелла розповів, що діяльність цього органу, заснованого ще Папою Павлом VI, була відновлена 2012 року, а його завданням є «вивчення найважливіших питань в справах катехизації, щоб сприяти спільному служінню Єпископських конференції у цій сфері, забезпечуючи обмін досвідом».

Далі, від 26 до 28 вересня відбуватиметься Міжнародний Катехитичний Конгрес, у якому братимуть участь голови та відповідальні комісій Єпископських Конференцій, департаментів та відділів, які займаються катехитичними справами та євангелізацією.  Свою участь підтвердили 104 делегації із понад 50-ти країн, зокрема, з України, які нараховують близько 1600 учасників. У п’ятницю, 27 вересня, учасники конгресу зустрінуться з Папою Франциском.

Третій етап – це Дні катехитів, яким будуть присвячені 28 і 29 вересня. Вони відбуватимуться за схожою схемою, як і інші прощі до гробу святого Петра, організовані з нагоди Року віри. Вони включатимуть катехизи у 5-ох мовних групах у різних храмах Вічного Міста, Євхаристійні адорації, нагоду для Сповіді та відвідини крипти під Ватиканською базилікою. А в неділю, 29 вересня, Папа Франциск очолить урочисте Єхаристійне богослуження на площі Святого Петра, на яке очікується коло 100 тисяч паломників.

Всі ці заходи матимуть тему «Катехит – свідок віри». У цьому контексті архиєпископ Ріно Фізікелла підкреслив, що «всі, хто покликаний взяти на себе цю велику відповідальність на даному етапі передавання віри, знають, що свідчення життя є головним елементом вірогідності їхньої місії».

За словами о. Чіро Бенедеттіні, віце-директора Ватиканського прес-центру, загалом у світі  є  понад 3 мільйони 125 тисяч катехитів.

Архиєпископ Фізикелла  повідомив про запуск програмного додатку для смартфонів та планшетів для читання Катехизму Католицької Церкви та його Компендіуму (короткого викладу), який також передбачає можливість ділитися його змістом через соціальні мережі.

За матеріалами Радіо Ватикану

Опубліковано у Без категорії | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.