У Празі відбувається чергова зустріч європейських єпископів східного обряду

Від 4 до 7 червня 2015 р. – чергова щорічна зустріч європейських католицьких єпископів східного обряду, що проходить під егідою Ради Єпископських Конференцій Європи. На запрошення владики Ладіслава Гучка, Екзарха для католиків візантійського обряду в Чехії, цьогорічна зустріч у Празі.

У світлі загальноцерковної призадуми над темою сім’ї, в рамках приготування до жовтневого Синоду Єпископів у Ватикані, ієрархи обговорюватимуть тему про християнську сім’ю та її місію, і не лише на європейському континенті. У засіданнях візьмуть участь також Апостольський Нунцій в Чехії та Генеральний Секретар Ради Єпископських Конференцій Європи.

В програмі зустрічі не лише пленарні засідання, але й різні зустрічі з метою ознайомлення із дійсністю життя Церкви в цій країні та, очевидно, молитва. Зокрема, у п’ятницю, 5 червня, ввечері, в храмі Пресвятої Богородиці в Емаузи, Святу Літургію очолить Митрополит Пряшівський Як Баб’як, Глава Греко-Католицької Церкви Словаччини. Два наступні великі Євхаристійні богослужіння відбудуться у катедральному соборі святого Климента – в суботу вранці Божественну Літургію очолить Блаженніший Святослав Шевчук, Глава УГКЦ, а в неділю вранці – Високопреосвященніший Циріл Васіль, ТІ, Секретар Конгрегації для Східних Церков.

Зазначимо, що сьогодні Східні Католицькі Церкви у Європі представлені ієрархами візантійської, маронітської, халдейської та вірменської традицій. Минулорічна така зустріч відбувалася у Львові, а 2009 року – в Ужгороді.

Радіо Ватикану

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.