У Національному музеї у Львові говоритимуть про збереження й дослідження історико-культурної спадщини

25-27 вересня у Національному музеї у Львові ім. А. Шептицького відбудеться міжнародна наукова конференція «Збереження й дослідження історико-культурної спадщини в музейних зібраннях: історичні, мистецтвознавчі та музеологічні аспекти діяльності».

Музей.jpg

Конференція приурочена до 100-річчя відтоді, як митрополит Галицький Андрей Шептицький передав Національний музей у Львові в дар українському народові та 100-річчю від дня народження відомого мистецтвознавця Віри Іларіонівни Свєнціцької.

У перший день конференції, 25 вересня о 10:00 відбудеться урочиста Літургія в архикатедральному соборі Святого Юра УГКЦ.

Пленарне засідання розпочнеться о 15:00, на якому зі вступним словом виступить, генеральний директор НМЛ ім. А. Шептицького, заслужений працівник культури України Ігор Кожан, «Слово про митрополита Андрея Шептицького» виголосить архієпископ і митрополит Львівський УГКЦ Ігор (Возьняк). По завершенні урочистої частини будуть представлені доповіді провідних науковців Львова.

26 вересня з 10:00 до 18:00 відбудуться засідання секцій: «Комплектування, збереження та популяризація музейних зібрань», «Дослідження музейних пам’яток», «Особистості в історії музейної справи», «Консервація та реставрація музейних пам’яток».

27 вересня о 10:00 відбудеться підсумкове пленарне засідання.

У зв’язку із запланованими заходами 25-26 вересня експозиція Національного музею у Львові ім. А. Шептицького, що на проспекті Свободи, 20, а також експозиції ХММ О. Кульчицької, ХММ Л. Левицького, ХММ О. Новаківського та ХММ І. Труша будуть закриті для відвідувачів.

ZAXID.NET

Опубліковано у Без категорії | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.