У Львові відкрили катехитичну школу імені Омеляна Ковча

У неділю, 4 листопада, Владика Венедикт (Алексійчук), Єпископ-помічник Львівський, з пастирським візитом відвідав парафію Положення пояса Пресвятої Богородиці. Візит відбувся з нагоди відкриття Катехитичної школи імені Омеляна Ковча, блаженного священномученика, Покровитепя душпастирів УГКЦ, повідомляє прес-служба Львівської архиєпархії УГКЦ.

Школа на сьогодні налічує понад сто дітей віком від 6 до 15 років.

На Архиєрейській Божественній Літургії, яка передувала відкриттю, були: о. Павло Цвьок, голова Катехитичної комісії Львівської архиєпархії, священики сусідніх парафій Залізничного протопресвітеріату, численні гості, учні школи та їхні батьки.

У проповіді Владика Венедикт наголосив: «Ця школа буде важливим місцем, де діти зможуть зростати в дусі християнської віри та знання. Це буде школа Христових правд та заповідей, де на основі передання наймолодші парафіяни формуватимуть свою світоглядну позицію».

Після слів привітання та подяки відбулося урочисте освячення школи. Відтак всі присутні вже в освяченому приміщенні мали нагоду переглянути виступ вихованців школи і могли переконатися, наскільки ці діти є талановитими.

Прес-служба Львівської архиєпархії

 

Опубліковано у Без категорії | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.