У Львові відбувся патріарший відбірковий тур конкурсу дитячої пісні «Пісня серця»

14 – 15 червня у приміщенні Львівської духовної семінарії Святого Духа відбувся патріарший відбірковий тур міжнародного конкурсу сучасної релігійної пісні «Пісня серця». Цьогорічний конкурс був присвячений Року віри та 1025-й річниці Хрещення України і проходив під гаслом «Віра, якою я живу».

У конкурсі взяли участь 111 дітей з усіх єпархій та екзархатів України. Крім того, приїхала одна учасниця з Австралії. Прослуховування відбувалося у трьох вікових категоріях: 7 – 10, 11 – 13 і 14 – 17 років. Виступи конкурсантів оцінювало компетентне журі, серед якого були заслужені артисти України, музиканти, композитори, педагоги. Текст кожної пісні також отримав відповідну богословську та літературну оцінку.

За підсумками прослуховування було відібрано 16 дітей, які посіли призові місця у відповідних вікових категоріях. Пісню однієї учасниці журі відзначило як найкращу авторську пісню. З результатами конкурсу можна ознайомитися на сторінці Патріаршої катехитичної комісії за цим посиланням – pcc.ugcc.org.ua.

Патріарша катехитична комісія УГКЦ

Опубліковано у Без категорії | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.