У Львові відбудеться ювілейний X Світовий конґрес українців

20–22 серпня 2013 року у Львові відбудеться ювілейний X Світовий конґрес українців, який збере численних представників світової української спільноти, об’єднаної навколо Світового конґресу українців (СКУ) – міжнародної координаційної надбудови українських громад у діаспорі. Серед гостей Конґресу – відомі релігійні, політичні та громадські діячі з України та держав проживання діаспори.

Це вже третій за чергою Конґрес, що пройде в Україні, яка є духовною Батьківщиною для багатомільйонної української діаспори.

Місцем проведення Конгресу обрано Національний університет «Львівська політехніка». Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою цього університету веде велику працю у зміцненні зв’язків з українцями світу, в розвитку української освіти і культури за межами України та завжди сприяє проведенню заходів СКУ у Львові.

X Світовий Конґрес Українців, гаслом якого є слова Лесі Українки «Contra spem spero», присвячено пам’яті жертв Голодомору-геноциду 1932–33 рр. у його сумну 80-ту річницю. СКУ запрошує всю громадськість Львова приєднатися до церемонії вшанування жертв Голодомору, що пройде в перший день Конґресу, 20 серпня 2013 року, біля пам’ятника Тарасу Шевченку. У цей же день у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької відбудеться урочисте відкриття X Світового Конґресу Українців.

Упродовж наступних днів делегати підсумують працю СКУ за 2008–2013 рр., накреслять шляхи діяльності на наступний п’ятирічний термін та оберуть новий склад керівних органів.

http://lp.edu.ua/

Опубліковано у Без категорії | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.