У Львові розпочався 6-ий екуменічний соціальний тиждень

У Львові 1 жовтня відбулось відкриття 6-го Екуменічного соціального тижня «Відмінності та повага». Форум розпочався спільною екуменічною молитвою у храмі св. арх. Михаїла, яку очолив владика Венедикт, єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ.

У молитві також взяли участь Апостольський нунцій в Україні Архиєпископ Томас Едвард Ґалліксон, ректор УКУ о. д-р Богдан Прах, представники православної (УАПЦ) та римо-католицької Церков.

На молитві читали Євангеліє від Луки (17. 11-19) про оздоровлення десятьох прокажених Ісусом. Лише один з них, який був самар’янином, повернувся і подякував Ісусові. Опісля владика Венедикт виголосив проповідь, у якій наголосив на тому, що найважливіше у стосунках між людьми – це любов до ближнього, до себе і до Бога, адже Господь нас вчить приймати інших.

Після молитви Архиєпископ Томас Едвард Ґалліксон поділився своїми думками також щодо 6-го Екуменічного соціального тижня: «Я вважаю, що дуже добре розпочинати Форум, стоячи перед престолом Бога. Ви можете не сумніватися, що своє благословення дав Римський Архиєрей Папа Франциск».

Ректор УКУ о. д-р Богдан Прах висловив сподівання, що кожен з учасників Екуменічного соціального тижня зможе використати усі можливості, які відкриває цей захід, а також перенести той досвід, який він тут отримає, на своє середовище: «Господь чудово придумав цей світ, створивши кожного з нас іншим, даючи кожному розум, вільну волю та індивідуальність. У цих відмінностях ми на ділі можемо творити і бути співтворцями, однак відмінності іноді можуть стати також і перешкодою на шляху до порозуміння. Тому такі зустрічі дають надію, що любов Божа, яка сходить з неба, через нашу співпрацю і дискусію, через досвід інших країн, дасть змогу нам полюбити всіх тих, які живуть на цій землі, і які для нашого серця не завжди є зрозумілими», – зазначив під час привітання ректор УКУ о. д-р Богдан Прах.

Прес-служба УКУ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.