У Коломиї говорили про механізми ефективної підтримки вразливих груп населення

Благодійний фонд «Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії» провів круглий стіл на тему: «Створення механізмів ефективної підтримки вразливих груп населення та медико-соціальних інституцій у малих містах України».Участь у круглому столі, який пройшов у прес-центрі Коломийсько-Чернівецької єпархії, взяли представники державних установ: лікарень, інтернатів, геріатричних пансіонатів, а також представники влади, які безпосередньо займаються проблемами малозабезпечених людей. Метою проведення круглого столу є вивчення потреб організацій. Ідеться не лише про матеріальну складову, а й про навчання кадрів.

«Вирішення гуманітарних проблем» – назва нового проекту, який реалізовує БФ «Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії». Він полягає в тому, що буде створено базу даних усіх, хто потребує допомоги та людей, організацій, які можуть надати цю допомогу. Проект є пілотним. Він реалізовується, окрім Івано-Франківської області, ще на Волині та Одещині.

– Проект «Вирішення гуманітарних проблем» спрямований на те, щоб ми могли у наших невеликих містах віднаходити ту допомогу, яку не можемо знайти у державних чи приватних організаціях, – каже диякон Сергій Триф’як, директор БФ «Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії». – Ми будемо займатися здебільшого потребами саме організацій. До прикладу, якщо лікарня потребуватиме обладнання, а в нашого партнера воно є, то ми допоможемо його скерувати за адресою, щоб воно служило ефективно і за призначенням.

У круглому столі взяв участь Роман Лазорко, директор Коломийського геріатричного пансіонату. За словами чоловіка, вже віддавна ведеться тісна співпраця між його організацією та Карітасом, а після успішної реалізації проекту з’явиться можливість пошуку нових партнерів і благодійників.

Участь у круглому столі передбачала заповнення анкети «Оцінка стану надання допомоги особам з особливими потребами та визначення нагальних потреб, які можуть бути вирішеними на місцевому рівні» та підписання меморандуму про партнерство і співпрацю між БФ «Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії» та соціальними і медичними організаціями.

Прес-служба БФ «Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії»

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.