У БО «Реновабіс» висловили солідарність з Євромайданом

У Благодійній організації «Реновабіс» з великою турботою дивляться на напружену ситуацію в Україні та висловлюють солідарність з Євромайданом.

Про це йдеться в листі від БО «Реновабіс», за підписом о. Штефана Дартманна ТІ, д-ра Ґергарда Альберта, Буркгарда Ганеке, Головного завідуючого справами, на ім’я Отця і Глави Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Святослава (Шевчука).

У листі зазначається, що наприкінці минулого тижня у Фрайзінґу відбулася щорічна зустріч груп активних партнерів із Східною Європою, котрі значною мірою плекають і живі зв’язки з партнерами в Католицьких Церквах України.

І учасники цієї зустрічі, що прибули з цілої Німеччини, доручили усім єпископам католицьких Церков в Україні вияв солідарності, до якого «Реновабіс» «охоче долучається»: «Зважаючи на актуальні напруження і протести, ми включаємо людей в Україні у наші думки й молитви. Нехай вони знають, що ми беремо участь у подіях останніх днів і тижнів та що ми уважно слідкуємо за їх подальшим розвитком. Ми надіємося і бажаємо, щоб відбувся розвиток в напрямку більшої справедливості й свободи, передусім без гноблення і насильства. Не можна закривати Україні шлях до Європи. Люди в Україні є у Європі вдома. Ми стоїмо на їхньому боці».

 

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.