«..Це Бог нам відкрив» – проща до Святої Землі

17-24 травня 2013 року відбулася проща на Святу Землю, духовним опікуном якої був владика Венедикт (Алексійчук), Єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ. Участь у паломництві, яке організували представники Митрополичого паломницького центру «Рафаїл», взяло понад 50 осіб – вихідців із Західної України. Про це повідомляє прес-служба Паломницького центру «Рафаїл».

На початку прощі, після Молебню, який було відслужено в аеропорту, владика Венедикт зазначив: «Переживімо цей час із Богом, відкриймо своє серце до того, що Він нам хоче дати. Запевняю, що кожен із вас приїде додому інакшим».

За словами паломників, проща була сповнена радісних незабутніх моментів. Зокрема, відбувся шлюб молодої пари та відновлення шлюбної присяги учасниками молитовної мандрівки, українська колядка у Вифлеємі та відновлення хресних обітів у ріці Йордан.

Щодня у кожній церкві, де прочани молилися на Літургії, читали Євангеліє про свято чи подію, якій присвячений храм. Це творило своєрідну «вервицю цілісності» паломницької дороги з Христом.

На завершення прощі, звертаючись до паломників, владика Венедикт наголосив, що цими днями Господь давав їм доторкнутися до місць, де відбувалося спасіння людства: Благовіщення, Різдво, Хрещення, Преображення, смерть Спасителя та Його Воскресіння.

«Те, що ми пережили тут, на Святій Землі, залишиться з нами, і воно не може забутися, бо це Бог нам відкрив», – підсумував прощу духівник.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.