Триває зустріч координаторів програми УГКЦ “Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом” з цілої Україні

Цими днями проходить зустріч в Івано-Франківську координаторів програми “Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом” з усіх єпархій та екзархатів УГКЦ в Україні. Учасники зустрічі обговорюють плани діяльності на 2014 рік і діляться досвідом реалізації цієї програми в єпархіях та екзархатах УГКЦ.

Наступного року планується здійснити підготовчі заходи до єпархіальних соборів на тему живої парафії, провести формаційні курси священиків на тему нової євангелізації, а також підготувати та провести в усіх парафіях УГКЦ “Декади місійності” в період від Вознесіння Господнього до Зіслання Святого Духа.

Крім цього, 2 грудня, відбулася зустріч із владикою Володимиром (Війтишиним), Архиєпископом та Митрополитом Івано-Франківським УГКЦ. Митрополит Володимир подякував членам робочої групи та єпархіальним координаторам за їхнє служіння в Церкві, яке є дуже важливим, адже нині “уся наша Церква об’єднана навколо спільних завдань і цілей”.

Програма “Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом”, зазначив владика Володимир, є планом Церкви на майбутнє. Він також підкреслив важливість сталого виховання душпастирів, зокрема, покращення якості проповідування священиків, а також більшого залучення непрактикуючих християн до активної участі в церковному житті. “У нинішньому світі, – зауважив на закінчення Митрополит Володимир, – панує розгубленість і розчарування від того, що відбувається у світі. За цих обставин Церква має стати для всіх людей джерелом надії та духовною опорою”.

 

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.