Створено Асоціацію християнських батьків України

1 грудня 2012 року у приміщенні Відділу комісій Патріаршої курії УГКЦ з ініціативи Комісії УГКЦ у справах освіти та виховання відбулася установча зустріч Асоціації християнських батьків України.
Учасниками заходу були батьки дітей, які навчаються у навчально-виховних закладах УГКЦ та закладах християнського спрямування.

На початку зустрічі із привітальним словом до батьків звернулася с. Христофора Буштин, СНДМ, голова Комісії УГКЦ у справах освіти та виховання, яка ознайомила присутніх з діяльністю комісії та міжнародним досвідом функціонування Асоціації європейських християнських батьків.

Після представлення учасників слово було надано п. Оксані Кочерган, співініціатору зустрічі, яка наголосила на основних завданнях Асоціації: підтримувати освітні проекти, що впроваджують у навчально-виховний процес християнські цінності та мудрість Святого Письма; представляти інтереси закладів християнського спрямування перед суспільством та європейськими колегами; створювати можливості та умови для духовного розвитку батьків; інтегрувати асоціації християнських батьків України з подібними європейськими організаціями.

Учасники установчої зустрічі обговорили та затвердили декларацію про заснування Асоціації християнських батьків України, а також розглянули проект статуту Асоціації.

 

Департамент інформації УГКЦ

 

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.