Стартував міжсемінарійний футбольний чемпіонат на Кубок блаженних новомучеників УГКЦ

Львівська духовна семінарія Святого Духа прийняла перший матч міжсемінарійного футбольного чемпіонату на Кубок блаженних новомучеників УГКЦ між командою-господарями та гостями із Дрогобицької духовної семінарії блаженних священномучеників Якима, Віталія та Северіяна.

Матч розпочався зі слова координатора чемпіонату о. Андрія Стасіва, який сердечно привітав команду гостей та побажав учасникам матчу гарної та насиченої футбольної боротьби. Після цього о. Ігор Бойко, ректор Львівської семінарії, наголосив на важливості чесної гри та прагненні до перемоги. Після молитви та спільного співу гімну України розпочались змагання.

Перший тур чемпіонату був присвячений пам’яті двох величних подвижників нашої віри: Климентія Шептицького та Миколая Чарнецького. На початку матчу були зачитані короткі агіографії цих мучеників УГКЦ. Після урочистої частини прозвучав свисток судді, що сигналізував про початок футбольного дійства. У запеклій боротьбі та чесній грі перемогу здобула команда Львівської духовної семінарії Святого Духа із рахунком 9:2, оптимістично відкривши для себе цей чемпіонат. Незважаючи на витрачені сили, гра принесла багато задоволення всім учасникам та вболівальникам, яких також було немало.

Календар ігор

Перше коло (приурочене пам’яті блаженних Миколая Чернецького та Климентія Шептицького)

Тернопіль – Київ

Церемонія нагородження відбудеться 12 квітня 2014 року!

Капітан – бр. Віталій; тел. 0987634041.

Дрогобицька духовна семінарія блаженних священномучеників Северина, Віталія та Якима:

Капітан – бр. Микола Витівський; – nick.vytivskyi@gmail.com

Віце-капітан – бр. Ігор Гайдук

Київська Трьохсвятительська духовна семінарія:

Капітан – бр. Іван Жуган; тел. 0932381614; – cossack87@mail.ru

Василіянський інститут філософсько-богословських студій імені Йосифа Велямина Рутського:

Капітан – бр. Домінік; тел. 0962897025.

.

Регламент проведення матчів

Матч складається з двох таймів, кожен з яких триває 25 хвилин. Перерва між таймами складає 5-10 хвилин.
Забороняється: підкати, воротарю не можна брати у руки м’яч після пасу гравця зі своєї команди
Перед введенням м’яча з аута, кутового чи штрафного, м’яч не повинен котитися. М’яч вводиться у гру ногою.
Воротар вводить м’яч у гру рукою.
Участь у матчах повинні брати виключно студенти духовних семінарій. У разі виявлення у команді «підставного гравця», команді зараховується технічна поразка.
Склад команди повинен становити від 5 до 10 гравців. На полі одночасно знаходиться 5 гравців (воротар і 4 польових гравці).

Заявка команди

Ласкаво просимо капітанів команд подати перелік гравців за наступним зразком:

Імя, прізвище, по батькові, рік народження, курс, позиція на полі, фотографія для заявки 3х4.

Команда, яка приймає повинна подати рахунок матчу, прізвище та ім’я гравців, які відзначилися голом у матчі, коротеньку статтю про перебіг матчу, а також фото звіт. Усе це просимо надсилати на електронну адресу: tarasyklds.89@gmail.com або bodjakliw4@ukr.net