Спільне мучеництво закликає нас прямувати до єдності. Папа Франциск до Карекіна ІІ, Патріарха-Католикоса Вірменської Апостольської Церкви

На мучеництво та переслідування за віру, що їх минулими десятиріччями зазнали християни, як стимул прямувати до єдності, вказав Папа Франциск, приймаючи 8 травня 2014 р., Його Святість Карекіна ІІ, Патріарха-Католикоса Ечміадзінського всіх вірменів, Первоієрарха Вірменської Апостольської Церкви. Згадавши численних мучеників – синів вірменської землі – Святіший Отець ще раз підкреслив, що «кров мучеників – це насіння нових християн», а про їхнє свідчення, трагічне й, одночасно, піднесене, не можна забувати.
Вселенський Архиєрей подякував Карекіну ІІ за підтримку екуменічного діалогу, закликаючи молитись за єдність християн.

Із свого боку, Католикос Вірменської Апостольської Церкви подякував Папі та висловив побажання, щоб перед обличчям викликів сучасності обидві Церкви зміцнили співпрацю між собою. А згадуючи страждання, яких у минулому сторіччі зазнав вірменський народ, Карекін ІІ засудив кожне насильство та війни, які «суперечать Божій волі».

Пригадаємо, що візит до Ватикану Його Святості Карекіна ІІ, Патріарха-Католикоса Ечміадзінського всіх вірменів, Первоієрарха Вірменської Апостольської Церкви, триває від 7 до 9 травня. Крім зустрічі з Папою Франциском, передбачені відвідини Папської Ради сприяння єдності християн та інших дикастерії Римської Курії.

Текст із сайту Радіо Ватикану
Опубліковано у Без категорії | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.