«Сестри служебниці Непорочної Діви Марії – ангели Божого милосердя, які служать тим, хто їх потребує», – Глава УГКЦ у Польщі

«Я прийшов сьогодні до вас, щоб засвідчити вам свою повагу і те, що Господь ? ваш Небесний Отець, який вас любить і про вас пам’ятає. Ви є ангелами Божого милосердя, які служать тим, хто потребує допомоги», – про це сказав Блаженніший Святослав (Шевчук), Глава УГКЦ, 8 липня 2012 року, під час Літургії в старечому будинку, яким опікується Згромадження сестер служебниць Непорочної Діви Марії, що у Пралківцях під Перемишлем (Польща).

У Літургії брали участь Митрополит Перемишльсько-Варшавський Іван (Мартиняк) та майже всі сестри служебниці з Польщі. Слід додати, що ця недільна відправа стала підсумком реколекцій, які тут відбувалися для сестер.

Предстоятель Церкви говорив про Божу присутність. На його переконання, Господь може змінити все, якщо ми поставимо Ісуса Христа в центрі свого життя. «Коли ми побачимо, що Він є кимось важливим для нас, а все, що ми робимо, обертатиметься довкола Нього, тоді ми звільнимося від злого. Відчуймо сьогодні Його присутність біля нас, адже Він сьогодні хоче переплисти море, яке розділяє людину й Бога», – зауважив Глава УГКЦ.

Після Богослужіння Блаженніший Святослав привітав сестер служебниць Польщі, які святкували «особливий ювілей монашого життя», зокрема: сестру Лаврентію із 75-річчям перебування в монастирі, сестер Партенію, Леонтію та Василію – із 70-річчям, сестру Терезу – із 60-річчям, сестер Роману і Зеновію – із 50-річчям, а сестер Ольгу й Володимиру – із 25-річчям. На думку Першоієрарха УГКЦ, кожен із цих ювілеїв є «надзвичайним знаком Божої присутності і Божої благодаті».

Додаток

Старечний екуменічний будинок суспільної допомоги Згромадження сестер служебниць Непорочної Діви Марії діє в Пралківцях із 2004 року. В ньому працюють 10 сестер і 30 мирян. Сьогодні в будинку перебуває 7 тяжкохворих людей і понад 30 осіб на інвалідних візках.

«Часто сюди приходять люди, які потребують повної опіки. Кімнати у нашому домі – одно- і двомісні. Крім того, тут діє центр реабілітації, який спеціалізується на лікуванні хребта, ніг і рук», – розповідає с. Софія, директор дому.

За її словами, такий центр реабілітації відчинений не лише для осіб, які проживають у Пралківцях, а й для людей із околиць. «Щодня ми приймаємо в центрі близько сотні людей, – продовжує сестра служебниця. – У цьому домі діє також спеціальний осередок, в якому навчають опіки над хворими. Розпочинається день у будинку спільною молитвою хворих і працівників, продовжується сніданком, а вже після того, залежно від стану здоров’я хворих, відбувається терапія і реабілітація… У нашому будинку цього року велика радість, адже один із наших хворих, який 22 роки не вставав з інвалідного візка, почав ходити», – поділилася сестра.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.