Сестри-редемптористки організували ланцюг безперервної молитви за Україну

Сестри Місіонерки Найсвятійшого Ізбавителя (редемптористки) організували ланцюг безперервної молитви за Україну.

Стати учасником цієї молитви може кожен, вибравши для себе догідний час на таку молитву і записавшись до списку, який знаходиться за цією адресою.

Таким чином вже впродовж останнього тижня Сестри з різних куточків світу – з Німеччини, Австрії, Болівії, Чілі, Японії, ну і звичайно ж – з України включаються до безперервної молитви, випрошуючи у Господа щасливого завершення мирних протестів та глибокого преображення українського суспільства.

Своїми враженнями від цієї ініціативи українського регіону поділилася Генеральна Настоятелька Сестер Місіонерок Найсвятійшого Ізбавителя – с. Маргрет Обередер, «Сестри цими днями тісно пов’язані у молитві з Україною. Я дуже радію цією великою солідарністю, яка відчувається у всіх регіонах нашого Згромадження, як рівно ж серед кола наших знайомих та членів інших чернечих спільнот. Наші українські Сестри започаткували он-лайн список для безперервної молитви, а я просто переслала посилання нашим співсестрам та деяким співбратам. Дуже швидко список заповнився і я відчуваю, як добре, що ми усі цими днями є об’єднані у молитві».

Прес-служба Сестер Місіонерок Найсвятійшого Ізбавителя

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.